+86-757-8128-5193

Haberler

Ana sayfa > Haberler > İçerik

İnorganik bileşiktir aynıdır

(l) halihazırda, doğa ve yaklaşık 100.000 inorganik malzemelerin bulunan organik bileşikler türlü milyonlarca vardır. Bunun nedeni karbon karbon atomu kovalent bağ ile bağlı. İnorganik bileşik formu uzun Karbon zinciri. Örneğin, karbon ve hidrojen atomları hidrokarbonlar metan, etan, propan ve benzeri gibi birçok türde oluşabilir. Organik bileşikler, çeşitli için ana nedenlerinden biri bu. Doğal organik madde, her türlü, onlar genellikle birkaç öğeleri, inorganik bileşik karbon, hidrojen, oksijen, azot, genellikle içeren hemen hemen her zaman içeren ek olarak oluşmaktadır ve bazıları da kükürt, fosfor ve benzeri içerir.

(2) organik madde içinde türdeş olmayan olayları çok yaygındır, ancak inorganik maddeler nadirdir. Birçok organik bileşikleri aynı kimyasal ve Moleküler ağırlığı var, ama onların fiziksel ve kimyasal özellikleri sık sık büyük ölçüde değişir. Örneğin, etanol ve dimetil eter moleküler formülü c2h6o, inorganik bileşiktir göreli molekül ağırlığı 46.07 ancak iki farklı kimyasal bileşikler, çünkü atomlar molekül içinde farklı sırayla düzenlenir.

Türdeş olmayan fenomen çok çeşitli organik bileşikler yol açar bir başka önemli nedenidir.

(3) katı organik maddenin erime noktası değil yüksek, genellikle daha fazla $number. 2 ~ 673.2K. Hava, huzurunda organik madde büyük çoğunluğu yandı, inorganik bileşik hangi karbon elemanları CO2 dönüştürülür, hidrojen öğeleri $literal dönüştürülür ve azot azot dönüştürülür.

(4) var. bir açık kovalent bağ özelliği organik moleküllerin atomlar arasında Bu nedenle, en organik madde için Nonelectrolyte ait, bu suda çözünmez ve organik çözücüler, inorganik bileşik içinde çözünür ve organik madde arasındaki reaksiyon kez yavaş ve genellikle katalizörler kullanımını gerektirir.

(5) birçok organik bileşikler taşıyıcı, madde veya ürün yaşam etkinlik, enzimler, hormonlar, Vitaminler gibi sürecinde ve benzeri olan özel fizyolojik işlevi var.

İnorganik silikon silikon Refrakter dayanıklı su ve asit direnci karmaşık mühendislik nedeniyle buruk bileşik gelişimi için bileşik Refrakter uygulama koşulları, inorganik bileşik önce ve sonra asit su var. İnorganik bileşik projesinin veya rol asit orta ısı Isıtma, ısı direnci ve su asit direnci ateşe dayanıklı materyaller sahip gerektirir. Asit depolama gücü azalmış, daha hava gücü kür de azalma daha farklı türleri ve asit konsantrasyonları dalmış Isıtmasız su cam ateşe dayanıklı numunelerin su depolama tabloya bakın.

Sodyum silikat Refrakter, asit ve su direnci ve sodyum silikat özellikleri, sodyum florür içerik, toplama türleri, inorganik bileşik üretimde yüksek sıcaklık performansını sıkı bir şekilde kontrol. İn sodyum silikat Refrakter yüksek sıcaklık özelliğidir. Asit ve su direnci olabilir önemli etkisi, yüksek modulus, iyi asit direnci ve yüksek sıcaklık ile performans katsayısı düşük bu özellikleri azaltacaktır. Modül seçimi genellikle iyidir.

Yurtiçinde ve yurtdışında, ateşe dayanıklı materyaller bileşikler inorganik silikon uygulama bildirdi ve yeni teknolojileri ve malzemeleri geliştirdik.


Ana sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Haberler | Sergi | Bize ulaşın | Geri bildirim | Hareket eden telefon | XML | Ana sayfa

TEL: +86-757-8128-5193  E-mail: chinananomaterials@aliyun.com

Guangdong Nanhai ETIK Technology Co, Ltd